Raczki Veriga

Veriga posiada w swojej ofercie różne rodzaje raczków, od raczków turystycznych przez raczki przeznaczone dla biegaczy, po proste kolce i nakładki antypoślizgowe przeznaczone do zastosowań miejskich.

Dla amatorów turystyki pieszej przydatne są modele ICE i MOUNT TRACK. Są to raczki turystyczne, które pasują na każde buty trekkingowe. Pozwalają one bezpiecznie poruszać się po zaśnieżonym i oblodzonym terenie. Należy jednak pamiętać iż nie są to raki turystyczne i nie nadają się do uprawiania alpinizmu, ani turystyki kwalifikowanej w wydaniu zimowym.

Model RUN TRACK zaprojektowany został z myślą o biegaczach którzy nie mają zamiaru rezygnować z treningu z powodu zimowej aury. Raczki te nadają się do każdego rodzaju biegu i pozwalają uniknąć poślizgu na oblodzonych nawierzchniach.

Model PRO TRACK przeznaczony głównie do zastosowań związanych z pracą, raczki nie posiadają typowych zębów tylko „mikro punkty” pozwalające chodzić po metalowych konstrukcjach, kratownicach itp.

Do zastosowań miejskich, na oblodzone czy zaśnieżone ulice Veriga oferuję np. model UBRAN i GRID STEP – są małe, dyskretne i nadają się do każdego rodzaju obuwia.

Raczki na buty – nie musisz rezygnować z aktywności zimą.

Comments are closed.

; ?>