Sandały Keen dla dzieci i młodzieży.

Juniorskie wersje sandałów Keen cieszą się nie mniejszą popularnością niż sandały turystyczne dla dorosłych. Dziecięce i młodzieżowe modele posiadają te same rozwiązania techniczne, które sprawiają iż bardzo dobrze zabezpieczają one stopę przed urazami, a jednocześnie są wygodne, funkcjonalne i na dodatek ładnie wyglądają.

Zastosowana w wielu modelach ochrona palca – patent „Toe Protection” oraz zabudowana pięta pozwalają korzystać z sandałów prawie w każdych warunkach. Część wierzchnia najczyściej wykonania jest z z nadającego się do mycia poliestru, syntetycznej siateczki oraz odpornej na ścieranie gumy; sandały są lekkie a zarazem mocne i wytrzymują liczne dziecięce harce.

Większość dzieci w ogóle nie chodzi tylko biega, dlatego wielokierunkowa ostra rzeźba bieżnika zapewniająca doskonałą przyczepność jest bardzo przydatna. Niezwykle wygodny i łatwy system zapinania sandałów, sprawia iż dzieci je kochają! Wersje H2 wykonane są z szybkoschnącego materiału w części wierzchniej i świetnie sprawdzają przy częstym kontakcie z wodą.

Juniorskie sandały Keen to doskonała propozycja na czas wakacji. Plaża, rower, piesze wycieczki czy spacer po mieście – Twoja pociecha podczas letnich przygód będzie poruszać się w nich bezpiecznie i komfortowo.

W ofercie:

  • Sandały KEEN NEWPORT H2 YOUTH – Cena: 199,90 zł
  • Sandały KEEN SEACAMP CNX YOUTH – Cena: 219,90 zł
  • Sandały KEEN WHISPER YOUTH – Cena: 199,90 zł

 

Comments are closed.

; ?>