Sandały SOURCE STREAM

Kupując sandały turystyczne większość użytkowników kieruje się przy ich wyborze: wytrzymałością, wygodą i dobrym trzymaniem stopy. Jedną z marek produkujących dobre sandały jest firma Source. Ich sandały zaprojektowane są tak by dobrze dopasowały się do stopy, a zarazem były komfortowe i wytrzymałe. Sandały  te posłużą zdecydowanie dłużej niż jeden-dwa sezony. Streamy spełniają powyżej wymienione warunki, jest to model sprawdzony i cieszący się dobrą opinią wielu użytkowników.

Sandały nie są wygodne od pierwszego założenia, ich podeszwa potrzebuję około jednego tygodnia by ukształtować się do stopy użytkownika. Po ukształtowaniu się podeszwy i dobrym dopasowaniu pasków stają się bardzo komfortowe.

Ten komfort zapewnia między innymi specjalnie skonstruowana podeszwa mająca budowę trzywarstwową (Triple-Layer Sole):

  • warstwa pierwsza mająca bezpośredni kontakt ze stopą to specjalnie opracowana przez Source mieszanka gumy (A.R.T1™) zapewniająca dobrą przyczepność stopy do sandała, a pokrycie jej specjalnym środkiem antybakteryjnym (o zapachu wanilii) – zapobiega powstawaniu przykrego zapachu i rozmnażaniu bakterii przez długi czas.
  • warstwa środkowa odpowiada za amortyzację, dzięki niej sandały są miękkie i dobrze tłumią wstrząsy, dodatkowo pod piętą zastosowano poduszkę powietrzną. To dzięki tej warstwie możemy pokonywać wygodnie wiele kilometrów.
  • warstwa zewnętrzna (mieszanka gumy A.R.T2™) ma za zadanie zapewnić odpowiednią wytrzymałość i przyczepność do podłoża. Odpowiada za wolne ścieranie się podeszwy i dobre tarcie także na mokrym podłożu.

Za odpowiedni komfort użytkowania odpowiada także system regulacji taśm i ich zamocowanie do podeszwy.

Paski wykonane są z jednego kawałka miękkiego polipropylenu, przeciągniętego w kilku miejscach pod podeszwą . Ich zaletą jest bezawaryjność – w praktyce prawie niemożliwe jest wyrwanie paska. Materiał z którego są wykonane taśmy jest przyjemny w dotyku i bardzo szybko wysycha.

Precyzyjnie dopasowanie sandałów do stopy umożliwiają trzy regulacje: pięty oraz dwie łuku stopy. Taśmy są zamocowane do podeszwy aż w sześciu punktach (X-Strap® Patent) zapewniając jej dobre trzymanie. Po odpowiednim wyregulowaniu pasków nie ma mowy o ślizganiu się stopy w sandale, a podczas chodzenia po nierówności stopa jest stabilna.

Sandały Source Stream posiadają jeszcze dwa dodatkowe atuty:

  • możemy rozpiąć tylny pasek i po przymocowaniu go do przedniego zamienić je w klapki
  • zapakowane są w praktyczną torbę, którą możemy używać do transportu brudnych lub mokrych sandałów

Podsumowując. Sandały Stream Source można polecić każdemu kto chce zakupić wygodne i wytrzymałe sandały. Sandały te wytrzymają intensywne użytkowanie zarówno w terenie jak i warunkach miejskich. Obecnie do kupienia w kilku wariantach kolorystycznych w cenie 299,90 zł

Comments are closed.

; ?>