Teva – sandały sportowe dla dużego i małego poszukiwacza przygód

Teva to prawdziwy lider w branży sandałów sportowych, zaadresowanych do osób preferujących aktywny tryb życia. Ponad 30 lat doświadczenia, wiele udanych modeli: od modeli miejskich po zaawansowane technologiczne sandały turystyczne.

Teva ma sandały praktycznie dla każdego, od małego poszukiwacza przygód po doświadczonego trampa, który nie jedne sandały zdarł.

To co wyróżnia Tevę to wysoka jakość wykonania, prostota i funkcjonalność.  Niby nic takiego trudnego, kilka pasków i podeszwa; a jednak w praktyce nie tak łatwo sprawić by stopa w sandale zawsze pozostawała na swoim miejscu.

W najbardziej zaawansowanych modelach taśmy regulowane są w 3 miejscach: na pięcie, przy kostce i na palcach, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie taśm do stopy. W prostszych miejskich modelach stosowana jest 2 lub 1 stopniowa regulacja. W zależności od modelu sandały mogą posiadać specjalne wykończenie pasków, które zapobiega obtarciom przy długim użytkowaniu oraz niwelujący energię uderzenia amortyzator Shoc Pad™ w pięcie.

Kolejnym, nie mniej ważnym elementem jest śródpodeszwa wykonana z lekkiej, doskonale amortyzującej, często wielowarstwowej pianki Eva, która jest jednocześnie bardzo wytrzymała (odporna na odkształcenia). Wierzch śródpodeszwy najczęściej posiada drobne żłobienia (lepsze odprowadzenie wody), ale może też być gładko wykończony skórą wysokiej jakości. Teva nie stosuje jednej mieszanki gumy, w sandałach turystycznych najczęściej używana jest bardzo przyczepna guma Spider Original™ w modelach miejskich Durabrasion™.

Jeśli poszukujesz, lekkich, prostych sandałów, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, które są trwałe i łatwo je utrzymać w czystości to warto zastanowić się nam sandałami Teva, wybór jest ogromny.

Comments are closed.

; ?>